Sesje

„Istnieje człowiek maszyna i człowiek ” 

Pierwszy to suma przyzwyczajeń, przekonań, nawyków, pozornych myśli, przelotnych uczuć, oczekiwań innych ludzi – słowem mechanizm, którego tryby są trudne do dostrzeżenia, ale później jeszcze trudniejsze do zaakceptowania.
Drugi, to już nie postać, to prawdziwie żywy organizm. Organizm ów, nie potrzebuje czynnika zewnętrznego, żeby znać siebie. Oczywiście chce być pośród innych ludzi, darzyć ich miłością, ufać im, starać się dlań i otrzymywać wsparcie. Ten jednak, kto stał się człowiekiem i zna siebie, ten to co robi – robi rozumnie. Rozum podpowiada mu, gdzie iść, kiedy zamilczeć, jak rozumieć słowa wypowiadane przez innych.

Życie „na automacie” jest łatwo osiągnąć. Na co dzień żyjemy w pędzie, brakuje czasu na refleksje, odbijamy się od jednej przyjemności do drugiej, często nie mając nadziei na lepsze jutro. To można dostać od świata od ręki, a przy okazji otrzymamy również smutek, zawód, stłumione emocje, niewykorzystane szanse, utracone przyjaźnie i wiele innych.

Aby prowadzić pełne, prawdziwe życie w kontakcie ze swoim prawdziwym „JA”, nie wystarczy tylko tego chcieć. Aby mieć dostęp do tego wspaniałego zasobu, trzeba najpierw nauczyć się do niego zaglądać, a później nauczyć się korzystać z zasobów, jakie przed sobą sami ukrywamy. Gustav Jung mówił: Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. A każdy z nas przeznaczony jest tylko do jednego: BYĆ W PEŁNI SOBĄ, COKOLWIEK TO OZNACZA

Wierzę, że najlepszą drogą, jest poznanie samego siebie, w myśl, że to co nieuświadomione kieruje tobą – należy sprawić  owo nieuświadomione, świadomym. 

Co proponuję:

Narzędzia do pracy są dobierane indywidualnie. W zależności z jaką potrzebą przychodzisz, to takie rozwiązanie, lub drogę do niego mogę Ci zaproponować. 

 1. Pracę umożliwiającą poznanie części siebie, nawiązanie z nimi kontaktu (naukę nawiązywania kontaktu), oraz transformację trudnych zachowań tych części w zachowania bezpieczne i wspierające
 2. Poznanie swojego typu Enneagramu i pracę zgodnie z dynamiką
 3. Pracę na poziomach:
  – ciało
  – intelekt
  – czucie/emocje
  Pracując na tych trzech centrach integrujemy możliwie jak najpełniej proces w całe życie.
 4. Uświadomione mówienie i komunikacja intrapersonalna. To pierwsze dotyczy nabrania umiejętności wypowiadania się w imieniu części, oraz wpływa na sposób komunikowania się ze światem zewnętrznym. To drugie odnosi się do komunikacji z naszym światem wewnętrznym. W celu nauki takiego sposobu stosuję różne narzędzia (w tym autorskie), mające na celu nabranie wprawy.

Co się może wydarzyć po spotkaniu?

CUDA. 🙂

 • Możesz naprawić / odbudować / zbudować relację ze swoim partnerem/partnerką
 • Możesz poznać swoje mocne strony, to czego powinieneś/powinnaś unikać, jaka jest Twoja życiowa misja / powołanie – sens
 • Możesz podnieść swoją pewność siebie / opanować strach / poradzić sobie ze złością, poznać swoich managerów nauczyć się z nimi porozumiewać / dogadywać – wpuścić światło do swoich zatrzymanych schematów
 • Pójść do przodu w ważnym dla Ciebie temacie np:
  – znalezienia pracy
  – znalezienia partnera
  – ruszenia innego ważnego obszaru życia
 • Coaching rodzicielski – czyli jak pozostać sobą, a przy Tym być dobrym rodzicem
 • Możesz  poznać lepiej siebie, eksplorować, odkrywać – iść za hasłem Wyroczni w Delfach: Poznaj samego siebie

A w sumie dlaczego, tylko możesz, a nie będziesz? Odpowiedź jest prosta – to nie ja wykonuję pracę, tylko Ty, najlepsze narzędzia nic nie dają, jeżeli my nie będziemy uczciwi z samym sobą.

Co będzie dla mnie najlepsze?

Szczerze mówiąc – nie wiem 🙂 Jeszcze nie wiem. Pierwsze co możesz zrobić, to kliknąć w tę zakładkę, która Cię zaciekawiła (lub też wszystkie) i przeczytać, jak wyglądają te różne formy pracy, które Ci proponuje. 

Możesz również napisać lub zadzwonić do mnie i porozmawiamy o tym, czego oczekujesz ode mnie i czy ja mogę te oczekiwania spełnić. 

Relacja coachingowa, to relacja oparta na zaufaniu, więc jeżeli nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze możesz również umówić pierwszą sesję, opowiedzieć o swoim temacie i od tej pory wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie ścieżkę.