Kim jestem?

Nazywam się Mateusz Łętowski, jestem filozofem, coachem, trenerem, podróżnikiem…

Pewnie bym znalazł jeszcze kilka określeń, ale nie w tym rzecz. Pisząc o sobie, należy być podwójnie uważnym. Po pierwsze, należy pisać to, co rzeczywiście się czuję, zamiast tego, co przyjdzie pierwszego do głowy. Po drugie, nawet, jak się czuję, to przy procesie pisania można zagubić ten właściwy stan.

A jeżeli tak jest w naszym życiu i w ogóle łatwo zagubić nam stan, w którym jesteśmy ze sobą w kontakcie? To pytanie i metody jego sprawdzania i w rezultacie – radzenia sobie, fascynują mnie najbardziej.

Ukończyłem 3 letnie studia Coachingu Filozoficznego, a swoją pracę poświęciłem Enneagramowi. Jestem jego wielkim zwolennikiem i orędownikiem poszukiwania odpowiedzi wszędzie dookoła. Ukończyłem 2 letni cykl spotkań z terapią filozoficzną, gdzie szlifowaliśmy swoje wnętrza i szukaliśmy praktycznych metod pracy ze swoim duchem. Jestem w trakcie szkoły ustawień Hellingerowskich, oraz planuję w ciągu roku rozpocząć szkołę terapeutyczną w nurcie System Wewnętrznej Rodziny.

Prywatnie jestem ojcem, mężem, podróżnikiem po krainach wewnętrznych, ale i dzikich krainach naszego kontynentu i nie tylko. Uwielbiam przestrzeń, przez wiele lat czynnie działem w harcerstwie i nie zliczę nocy spędzonych w lesie (wyszedł by może i okrągły rok). W swoim życiu podejmowałem się różnych zawodów, w tym sprzedazy nieruchomości, czy łowienia raków na kutrze.

Poszukuję, czytam, badam, odrywam, ale prze wszystkim – wiem na czym stoję i wiem, jak wielkim może być i jest każdy człowiek.

Zapraszam Cię do odrywania siebie, poprzez kontakt ze swoim prawdziwym, szczerym, nieskrępowanym i odważnym JA.

Mateusz Łętowski

Mateusz Łętowski.